Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Лубутен відстояв своє право на червону підошву

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

Лубутен відстояв своє право на червону підошву

Верховний суд Європи підтримав Крістіана Лубутена у справі щодо ексклюзивного права на знамениті червоні підошви жіночого взуття на високих підборах. У виробника мештів сказали, що підтримують рішення суду «з теплотою».
Крістіан Лубутен вперше створив мешти з червоною підошвою 1993 року, використавши червоний лак для нігтів, який узяв у свого помічника. «Впродовж двох десятиліть червона підошва залишається впізнаваним символом марки Christian Louboutin», — йдеться в повідомленні бренду. «Справу передадуть до Гаазького суду, який, як очікується, підтвердить дійсність червоного товарного знаку», — зазначили у компанії.
Старші судді Європейського суду вирішували, чи обґрунтовано вважати червоні підошви захищеним товарним знаком в Бельгії, Нідерландах та Люксембурзі.
Судова тяганина розпочалася 2012-го, коли нідерландський ритейлер Van Haren репрезентував колекцію взуття Fifth Avenue у співпраці з голівудською актрисою Голлі Беррі. У колекції були мешти-човники з червоними підошвами.
Крістіан Лубутен вирішив, що це — незаконне використання елементу його товарного знаку, на той момент законодавчо захищеного в країнах Бенілюксу. З ним погодився Гаазький окружний суд, який виніс щодо Van Haren тимчасову судову заборону.
Ритейлеру заборонили продавати синьо-чорні мешти з червоною підошвою, але 2014 року Van Haren подав апеляцію, і справу спрямували до Європейського суду для з’ясування.
Представники Van Haren наполягають, що у п. Лубутена не може бути ексклюзивного права на червоні підошви, оскільки за законами Європейського Союзу «форма товару, яка додає йому значної вартості» не може вважатися елементом торговельної марки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply