Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, May. 25, 2019

Китайська формула щастя

Автор:

|

Листопад 30, 2017

|

Рубрика:

Китайська формула щастя

Одна китайська компанія, можливо, знайшла рецепт щасливого самотнього життя: безперервне постачання алкоголю для зігрівання клієнтів довгими, самотніми ночами. У рамках щорічного святкування Дня парубка Alibaba, найбільша у світі роздрібна інтернет-мережа, пропонує пожиттєвий алкогольний напій байцзю всього за 11,111 юанів (1,438 EUR). Ціна була актуальна лише у день проведення акції, 11 листопада у День парубка.
Перші 33 покупці, котрі купили пожиттєве постачання алкоголю, отримуватимуть щомісяця аж до смерті 12 пляшок байцзю, та можуть залишити постійний потік алкоголю членам своєї сім’ї, якщо помруть упродовж п’яти років після його придбання.
Байцзю — це міцний 40-60 % алкогольний напій, зазвичай виготовлений із сорго або рису. Здебільшого, його п’ють шотами, як горілку. Незважаючи на кілька спроб розповсюдити цей алкогольний напій за кордоном, він так і не зміг набути популярності за межами Китаю. Одноденна промоція — це значне зниження вартості напою: зазвичай одна пляшка байцзю продається за 196 юанів. Однак, угода може бути скасована у разі банкрутства компанії. Про це повідомив юрист Alibaba в інтерв’ю газеті Beijing Daily.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...