Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Кросівки Марті Мак-Флая — у продажу!

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Кросівки Марті Мак-Флая — у продажу!

Nike Air Mag

Наприкінці вересня ц. р. кросівки Nike Air Mag, які повністю повторюють дизайн кросівок майбутнього із культової кінострічки, з’явилися у широкому продажу. Вихід цього взуття на ринок має підіграти історії фільму — до жовтня 2015 року, коли й відбуваються події «Назад у майбутнє-2». Марті, котрий потрапив у майбутнє, тепер може вільно їх придбати в крамниці.

Від моменту виходу фільму на екрани минуло вже 25 років, і за цей час дизайн спортивного взуття, звісно, зазнав чимало змін, але такий стиль «ретро-модерну» сподобався покупцям. Про це можна судити з того, що було моментально розпродано першу партію кросівок, 1,5 тис. пар яких компанія Nike реалізувала ще 2011-го на користь фонду Michael J. Fox Foundation (актор страждає на хворобу Паркінсона й організував фонд для фінансування створення ліків від захворювання).
Також відомо, що ті унікальні кросівки були оснащені LED-панеллю, електролюмінісцентним логотипом Nike і батареєю, що забезпечує світіння протягом п’яти годин. Тепер кросівки, що світяться в темряві, можна ще заряджати через кабель USB. Щоправда, вони не вміють самостійно зашнуровуватися, хоча липучки й забезпечують можливість повністю підігнати їх під форму ноги. Купити кросівки Air Mag можна за 99 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply