Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Костюм Гіларі виставили в музеї

Автор:

|

Липень 25, 2013

|

Рубрика:

Костюм Гіларі виставили в музеї

У місті Літл-Року (штат Арканзас), у William J. Clinton Presidential Center, відбувся прийом на честь дизайнера Оскара де ла Ренти, присвячений відкриттю виставки Oscar de la Renta: American Icon. До експозиції ввійшло 30 найзнаменитіших убрань, створених дизайнером, — від суконь для модного будинку Balmain (у якому він працював з 1993-го по 2002 рік) до зіркових вдяганок актрис Джесіки Честейн і Сари Джесіки Паркер. Куратором виставки став Андре Леон Теллі.

На прийом із нагоди відкриття виставки прийшла вся родина Клінтонів, а також Анна Вінтур, головний редактор журналу Vogue USA. Експозиція містить брючний костюм кольору морської хвилі, у якому Гіларі Клінтон сфотографована, коли вона складає присягу сенатора. Пані Клінтон подякувала 80-річному модельєру, чиї статки оцінюється сумою майже 200 млн. USD, за його роботу з першими особами країни: «Оскар по-справжньому оточив перших леді — мене, Ненсі Рейґан, Лору Буш — величезною підтримкою».
Колишня перша леді й держсекретар недавно створила сторінку у Twitter, де відрекомендувалася «прихильницею брючних костюмів», і менш ніж за місяць набрала 600 тис. підписантів. За словами п. Вінтур, Гіларі Клінтон «виглядала завжди так, як треба, коли була одягнена від Оскара».
Колишній президент Білл Клінтон пожартував, що іноді шкодує, що так і не одягнув ні однієї сукні від де ла Рента, а донька президентської пари Челсі додала, що вдячна батькові за це. Брючний костюм п. Клінтон представлено на виставці поруч із червоною кашеміровою сукнею Лори Буш, яку та вдягала 2008 року, і бежевим костюмом Ненсі Рейґан кінця 90-х років минулого століття, обидва строї — виконання Оскара де ла Рента.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply