Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Конґресмени вимагають звіту від Бейонс

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Конґресмени вимагають звіту від Бейонс

Ілеана Рос-Летінен і Маріо Діас-Баларт, конґресмени від Республіканської партії, 7 квітня скерували в департамент із контролю за іноземними активами Міністерства фінансів запит із вимогою пояснити їм мету поїздки співачки Бейонс і її чоловіка репера Джей-Зі на Кубу.

У столицю Куби Гавану зоряна пара прибула ще 3 квітня, щоби відзначити п’ятирічний ювілей свого шлюбу. Хоча вони й не афішували цього візиту, місцева преса розповіла про їхню прогулянку Старою Гаваною, відвідини Вищого інституту мистецтв, вечерю у фешенебельному ресторані La Guarida та присутність на виставі «Попелюшка» дитячого театру La Colmenita.
Оскільки туристичні поїздки американців на Кубу є забороненими, конґресмени вважають, що Бейонс і Джей-Зі повинні заплатити штраф, якщо буде доведено, що вони не мали відповідного дозволу й спотворили мету візиту до Гавани. «Незважаючи на чітку заборону туризму на Кубу, численні публікації в пресі свідчать, що поїздка цієї подружньої пари мала туристичний характер», — ідеться в запиті конґресменів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply