Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Коли Кен зустрів Барбі

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Коли Кен зустрів Барбі

Одеська «Барбі» Валерія Лук’янова розповіла, як під час новорічних свят їздила в Америку й зустрілася там із місцевим «Кеном» Джастіном Джедліком. Там вони разом позували перед фотокамерами. «Перед від’їздом мені запропонували спільну фотосесію», — розповідає Валерія. — І хоча Джастін украй негативно відгукувався про мою зовнішність, я все ж вирішила з ним познайомитися й висловити все, що думаю про нього. Однак поспілкуватися з хлопцем так і не вдалося, адже з Кеном не було перекладача».

«Барбі» каже, що після зйомок він знову став не дуже гарно висловлювався про одеситку. «Джастін написав у соціальних мережах, що я – не дуже розумна, — жаліється п. Лук’янова. — Але гадаю, що якраз у цього хлопця є проблеми з інтелектом. Як він може судити про людей, навіть не спілкуючись із ними?»
Також одеситку зачепило те, що на тлі «Кена» вона виглядає «не як Барбі, а як звичайна дівчина». Навіть її обличчя, на думку п. Лук’янової, здається круглішим. Зате в лялькового клону зі США – завеликі губи: «Хлопець їх явно перекачав».
Валерія також повідомила, що «Кен» попросив її вислати на його електронну пошту їхні спільні фото. Але при цьому американець неправильно записав адресу. «Барбі» довелося розшукати американця на «Фейсбуці» та відправити обіцяні знімки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply