Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Коли і чим вечеряють у 31 країні світу

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Коли і чим вечеряють у 31 країні світу

Найпізніше вечеряють у Саудівській Аравії, а найбільше за вечерею п’ють у Росії. Таку статистику цитує The Independent, посилаючись на дані британської туристичної компанії Expedia. У Нідерландах вечеряють о шостій вечора — це найбільш ранній час серед досліджуваних країн. За ними слідують США, які харчуються близько 6:15 вечора. Канада, Австралія та Китай входять в число країн, які їдять о сьомій вечора — це найпопулярніший час для вечері. У Великій Британії вечеря о дев’ятій годині. А в Саудівській Аравії — аж об 11 вечора.
Дані туристичної компанії свідчать, що за вечерею найбільше п’ють алкоголю у Росії. Також багато напоїв споживають у Румунії, Німеччині, Австралії, Іспанії й Об’єднаному Королівстві. Найменше п’ють у Сомалі, Саудівській Аравії, Єгипті та Марокко.
Також дослідили, чим саме їдять у різних країнах. Ножі та виделки використовують в Арґентині, Австралії, Бразилії, Канаді, Кубі, Німеччині, Нідерландах, Мексиці, Перу, Румунії, Росії, Іспанії, Великій Британії, США й Уругваї. У Камбоджі, Таїланді та Туреччині є звичай користуватися виделкою та ложкою. Паличками ж їдять у Китаї, Японії, Південній Кореї та В’єтнамі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply