Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Кличко купив бронежилети для військовиків

Автор:

|

Травень 29, 2014

|

Рубрика:

Кличко купив бронежилети для військовиків
Брати Клички передають подарунки для військових

Брати Клички передають подарунки для військових

Лідер партії УДАР Віталій Кличко та всесвітній чемпіон із боксу Володимир Кличко відвідали 22-гу окрему бригаду Національної гвардії України (НГУ) у Києві й поспілкувалися з військовиками. До братів Кличків звернулися керівники військової частини з проханням допомогти придбати бронежилети для групи військовослужбовців, які виїжджають на Луганщину. Володимир профінансував закупівлю сучасних бронежилетів на суму 250 тис. грн.

«Бронежилети вже придбано, найближчим часом вони будуть доставлені, — зазначив Володимир Кличко, спілкуючись із військовими. — Наша держава залишиться єдиною та цілісною. І жодні сепаратисти й терористи цьому не завадять. Ситуація — дуже складна. Але в тому, що відбувається в країні, є й позитив. Ми ніколи не повернемося в пострадянські чи радянські часи, як це намагалася зробити влада Росії. Наша свідомість буде змінюватися. Корупції буде покладено край. Але корупційну систему потрібно ламати не тільки політикам, а й кожному з нас. І починати слід зі себе», – сказав світовий чемпіон.
Він також висловив сподівання, що вибори президента відбудуться в один тур і з приходом нової влади в країні розпочнуться зміни. «Після кризи завжди настає підйом. І я надіюся, що в нашій країні підйом почнеться найближчим часом. Я пишаюся нашою українською нацією. Ми – не тільки освічені та працьовиті, ми ще й красива нація», — підкреслив Володимир Кличко.
Водночас, Віталій Кличко наголосив на необхідності не тільки сучасного технічного оснащення Збройних сил, а й гідного фінансування та соціальної підтримки військових. «До нас звернулося ваше керівництво. І сказало, що частина з вас їде в східні реґіони захищати незалежність і цілісність країни від терористів. Кажуть, немає бронежилетів. Вони потрібні, це – фізичний захист. Але найголовніший «бронежилет» — це фінансові та соціальні гарантії для вас і ваших родин. І на цьому теж має сьогодні зосередитися держава, здійснюючи реформи», — зазначив Віталій. Брати Клички також постріляли у військовому тирі бригади НГУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply