Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Із неба впала дивна куля

Автор:

|

Березень 08, 2012

|

Рубрика:

Із неба впала  дивна куля

Металевий об’єкт невідомого походження впав на півночі Бразилії, спричинивши паніку серед місцевого населення. Предмет у формі кулі діаметром близько метра й вагою приблизно 30 кг було виявлено в штаті Мараньян. Жителі села Ріашу-дос-Рокос в муніципалітеті Анапурус стали першими, хто побачив загадкову кулю. За словами місцевого жителя Хосе Валдір Мендеса, рано-вранці він почув сильний гуркіт, а потім — «вибух» зовсім поряд із його будинком. Спершу він злякався й наказав дружині не виходити з дому, але потім цікавість переборола страх, і Хосе Мендес вийшов надвір. У своєму садку він виявив загадковий об’єкт.

Куля, швидше за все, зроблена з металевого сплаву, має один невеликий отвір. Усередині цей предмет не є порожнім, якщо його підняти й потрясти, відчутно, що там щось переміщається. Завдяки щасливому випадку, при «приземленні» цієї кулі ніхто не постраждав. Щоправда, незначної шкоди було завдано саду сім’ї Мендесів — куля залишила по собі яму в ґрунті, а також пошкодила дерево кеш’ю.

Чутки про таємничу кулю облетіли вже сусідні села та прилеглі міста, так що в Ріашу-дос-Рокосі й досі збираються натовпи охочих подивитися на дивину. «Місцеві розповідають, що гуркіт був жахливий. Хтось злякався, що настав обіцяний кінець світу 2012 року, а хтось вирішив, що це — прибульці. Але я гадаю, що це — запчастина від супутника», — розмірковує проф. Макс Мауро Гаррет, житель сусіднього муніципалітету Мата-Рома. Із цією точкою зору згоден Педру Кошта, метеоролог із Національного інституту космічних досліджень. «Упевнений, що до метеорологічних куль цей об’єкт не має жодного стосунку», — зауважив фахівець.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply