Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 12, 2020

Із лопатою — проти лося

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Із лопатою — проти лося

На Алясці пенсіонерка застосувала лопату, аби захистити себе й свого чоловіка від аґресивно налаштованого лося. Інцидент стався на території державного летовища Віллов. Тварина напала на подружню пару — 85-річну Доротею Тейлор і 82-річного Джорджа Мерфі, коли ті вигулювали в аеропорту своїх двох собак. Роздратований лось напав на пана Мерфі, і чоловік кинувся в сніг, щоб уберегтися від копит злісної тварини.

Пані Тейлор не помітила, як її чоловік сховався, і почала кликати його на допомогу, але той не озивався. Тоді вона кинулася до автомашини, припаркованої неподалік, ді­стала з багажника лопату й пішла на лося. Щоби приборкати тварину, жінці довелося неодноразово вдарити його лопатою. При цьому спочатку лось не надто реаґував, але жінка продовжувала бити його, тож невдовзі нападник таки відступив. Тільки після того, як побита тварина пішла геть, пані Тейлор зрозуміла, що та поранила її чоловіка — сніг, де він заховався, був у крові.

Унаслідок нападу лося чоловік отримав переломи кількох ребер і травму голови. Він був шпиталізований на медичному гвинтокрилі. Зараз літній чоловік відновлюється після пережитих хвилювань. Він зазначив, що його дружина проявила дивовижну відвагу та силу. Також пенсіонер наголосив, що Доротея й він неодноразово виручали одне одного. Після інциденту пенсіонери з Аляски заявили, що й надалі вигулюватимуть своїх собак на території летовища, а сусідство з лосями їх не лякає, а швидше тішить.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply