Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Індіанці виростили різнокольорову кукурудзу

Автор:

|

Жовтень 17, 2013

|

Рубрика:

Індіанці виростили різнокольорову кукурудзу

Незвичайний сорт кукурудзи вивів індіанський фермер, який збирав качани, що містять насіння з незвичайним забарвленням. Зараз насіння унікальної кукурудзи є доступне для придбання в Інтернеті й має великий попит у городників, що прагнуть додати трохи кольору своїм плантаціям.

Перший урожай незвичайної кукурудзи був зібраний в Оклагомі, де фермер Карл Барнс, серед предків якого були індіанці з племені черокі, почав збирати різнобарвні качани й зайнявся розведенням барвистої кукурудзи. Знадобилися довгі роки, але фермер зумів створити сорт кукурудзи, на качанах якої містяться десятки різнобарвних зерен. Незадовго до своєї смерті п. Барнс передав колекцію насіння й таємниці розведення кукурудзи своєму другові Ґреґу Шену та попросив його продовжити справу.
2010 року п. Шен, що не мав змоги виконати прохання покійного друга особисто, вирішив передати насіння Білу Мак-Дорману, власнику невеликої насіннєвої компанії в Аризоні. «Я був вражений, коли зібрав перший урожай цієї кукурудзи, — розповідає п. Мак-Дорман. — Ніхто ніколи не бачив кукурудзи, схожої на цю».
Біл Мак-Дорман тепер очолює організацію «Рідне насіння» — некомерційну асоціацію, діяльність якої спрямована на збереження сільськогосподарської спадщини корінних американців. Організація продає насіння унікальної кукурудзи на своєму сайті за 7,95 USD за пачку. При цьому насіння має шалений попит, і дуже часто організація неспроможна його задовольнити. Кукурудза придатна для виробництва борошна або попкорну, хоч і не рекомендується їсти її прямо з качана. Більшість клієнтів, мабуть, використовує насіння як оригінальний подарунок, за допомогою якого можна прикрасити своє подвір’я.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply