Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Готель у формі коня

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

Готель у формі коня

La Balade des Gnomes Hotel

У Дербалі, маленькому бельгійському містечку з багатовіковою історією, нещодавно відкрився унікальний готель, який віддає належне епічним поемам античності про Троянського коня. Каркас споруди, зроблений у вигляді гігантського коня, обшито дошками, а завдяки колісній базі готель може переміщатися околицями, аби постояльці мали змогу насолодитися навколишнім мальовничим краєвидом.

Казкові номери в La Balade des Gnomes Hotel облаштовані з використанням дерева, глини та соломи. Дизайнерів інтер’єру номерів, підкреслено простого і навіть грубуватого, надихнули до творчості барвисті сцени з фільмів «Гобіт» і «Володарі перснів».
Відвідувачі, точніше, відвідувачки, зможуть почуватися лісовими німфами в одному зі затишних ліжок, вбудованому в стіну та прикрашеному дерев’яними сердечками, колесами від воза і «моховитими» стінами, схожими на печерні.
Лісоматеріали в різних формах — стовпів, гілок і лоз — тут використано як декоративні балки, що надало обстановці номера сільського стилю. Навіть ванну в комплекті з лавкою зроблено з дерева. Стіни поштукатурено сумішшю глини, вапна та соломи. Вона є чудовим ізолятором, який зберігає тепло в приміщеннях у зимовий час, а прохолоду — у спекотні дні. Приблизно за 150 USD на добу гості можуть не відмовляти собі в задоволенні пофантазувати, уявивши себе на місці гномів чи ельфів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply