Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Гавкати — заборонено!

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Гавкати — заборонено!

У Лос-Анджелесі власники собак, чиї вихованці будуть гавкати довше ніж десять хвилин, платитимуть штраф. Таку постанову видав суд міста. Згідно зі судовим рішенням, господаря галасливого песика буде обкладено штрафом розміром 1тис. USD. Автором нового законопроекту став місцевий житель Ґері Леонард. Пронизливий гавкіт маленького сусідського собаки й удень, і вночі остаточно виснажив терпіння пана Леонарда, і він подав скаргу в місцеву службу контролю над тваринами.

Міський суд Лос-Анджелеса, розглянувши скаргу, таємним голосуванням одностайно ухвалив зобов’язати місцеву владу внести до міських законів про утримання домашніх улюбленців поправки, що накладають штраф на господарів, чиї собаки дуже багато гавкають. «Безглуздо те, скільки часу це тривало», — прокоментував судову постанову Ґері Леонард. Він поскаржився, що зносив собачий гавкіт понад рік.

За рішенням суду, після внесення поправок собаки зможуть «безкоштовно» гавкати лише протягом перших десяти хвилин або не більше за 30 хвилин кожні три години. Вимірювати тривалість гавкання будуть працівники міських служб контролю. За перше порушення власник собаки заплатить 250 USD, за друге — 500 USD, за третє — уже 1 000 USD. Причому таке нововведення стосується як господарів місцевих тварин, так і гостей міста.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply