Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Гаряча лінія з прийому скарг на НЛО

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Гаряча лінія з прийому скарг на НЛО

У Києві відкрили гарячу лінію з прийому заяв про невпізнані літаючі об’єкти (НЛО) й інші аномалії. На дзвінки очевидців усіляких незвичайних явищ відповідають уфологи-аматори, що відбирають найнеймовірніші та найменш зрозумілі свідчення людей про НЛО й передають їх для подальших досліджень у Всеукраїнський центр аномалій «Зонд». Творці гарячої лінії з прийому скарг на аномалії — члени Всеукраїнської уфологічної громадської організації УФОДОС, для яких дослідження НЛО — гобі. Недавно за дзвінком було знято якийсь об’єкт металевого кольору й кубічної форми на Троєщині (житловий масив української столиці) і незрозумілі кола на полях під Києвом. Але найчастіше люди скаржаться на кулі в небі, що світяться червоним кольором, та ще й пульсують.

«За рік ми отримуємо близько 50 повідомлень про аномальні об’єкти по всій Україні, більшість із них — у Києві. Повідомлення про найнеймовірніший феномен, який досі не розгадано, надійшло кілька років тому із села Яблунівки Київської області. Там сотні людей бачили НЛО трикутної форми, яке переливалося всіма барвами веселки. Після того, як цей об’єкт зник, частина людей почувалася зле, інші відчули безпричинну радість», — розповів Артем Білик, голова «Зонду».

За його словами, на День незалежності в Києві кілька десятків людей бачило дивний круглий об’єкт, що «висів» над пам’ятником Батьківщині-матері, періодично зникаючи та з’являючись. «Аналогічні три кулі спостерігалися 2006 року над Контрактовою площею. На Оболоні 2008-го бачили об’єкт, схожий на сиґару. Ми досі не можемо зрозуміти, що це було. Швидше за все, усі ці НЛО використовують наш світ як транзитний, перелітаючи в інший. Тому ми спостерігаємо, як у небі з’являється НЛО, пролітає якийсь відрізок і зникає», — повідомив п. Білик.

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply