Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Ґендальф вступив у бій із трамваєм

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Ґендальф вступив у бій із трамваєм

У Польщі чоловік у костюмі чарівника Ґендальфа, озброєний палицею й мечем, зупинив трамвай, вийшовши на рейки. Він розмахував зброєю й кричав англійською: «Повертайся в морок! Ти не пройдеш!» — репліки, які використовував вигаданий Толкієном персонаж під час битви з балрогом у Морії. Коли трамвай зупинився, «Ґендальф» постукав палицею по склу кабіни, а потім покликав своїх товаришів.

Тільки після цього з кущів, що росли біля трамвайної колії, повибігали компаньйони «мага» — люди в костюмах ельфів, гномів і гобітів. Вони вибралися на рейки перед трамваєм і побігли ними вперед. Потім із трамваю вийшов і водій. Він повідомив «Ґендальфові» польською, що на місце події скоро прибуде поліція, тому «магу» самому слід забратися «в морок».
Організатором цієї акції й виконавцем ролі Ґендальфа став Сильвестр-Адам Варденга. Це — далеко не перший розіграш, вигаданий ним. Зокрема, у жовтні ц. р. він улаштував міні-шоу, приурочене до Геловіну. Раніше він також зображував Людину-павука й Самару — дівчинку-примару із фільму жахів «Дзвінок».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply