Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Фруктове пиво для жінок

Автор:

|

Жовтень 10, 2013

|

Рубрика:

Фруктове пиво для жінок

Hello Kitty — популярний японський бренд, що спочатку спеціалізувався на товарах для дітей, зараз випускає величезну кількість різноманітних продуктів: від футболок і м’яких іграшок до антивірусів. Тепер під відомим дитячим брендом вийшло й пиво.

Новий продукт призначено для продажу в Китаї й Тайвані. Пиво буде представлене в чотирьох варіаціях — зі смаком персика, лимона з лаймом, маракуї та банану. Міцність «котячого» ??пива складе всього 2,3-2,8 %, що вдвічі менше, ніж у стандартних різновидів пінного напою. Солодкий фруктовий трунок розрахований, в основному, на азіаток, більшість із яких зазвичай не споживає алкоголю.
Пекінський блогер Ерік Жу, що сскуштував новий продукт Hello Kitty, заявив, що він має настільки м’який і чудовий смак, що його навіть складно назвати пивом. «Здається, ніби п’єш фруктовий сік, хоча на банках написано, що це – пиво», — додав він.
У японській компанії Sanrio, яка і є «батьком» Hello Kitty, заявили, що їхнє пиво зовсім не орієнтоване на дітей. Цільова аудиторія «котячого» ??пива — жінки, «які в буквальному сенсі виросли разом із Hello Kitty», зазначив представник фірми. Виготовленням напою займається компанія Long Chuan, другий найбільший у Тайвані виробник пива.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply