Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Фотограф показав «божевільні» зупинки

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

Фотограф показав «божевільні» зупинки

Радянська зупинка

Крістофер Хервіг опублікував книгу «Радянські автобусні зупинки», в якій зібрав знімки найхимерніших, на його погляд, споруд. Він почав фотографувати автобусні зупинки 2002 року. Ідея створити подібний проект у нього народилася дорогою з Лондона в Санкт-Петербург. Фотограф поставив собі за мету робити гарну фотографію щогодини. Саме тоді в його об’єктив потрапила перша зупинка, що поклала початок великого проекту.
Крістофер проїхав 30 тис. км і 14 країн у пошуках незвичайних архітектурних форм. «Деякі були абсолютно божевільними. Здавалося, що кожна володіє унікальною особистістю. Я почав розуміти, що за залізною завісою і кліше про СРСР, на яких ми були виховані на Заході, жили мільйони людей, котрі мріяли і в своїй творчості долали всі межі буденного», — розповів п. Хервіг.
Крістофер Хервіг — канадський фотограф і відеооператор, за свою 20-річну кар’єру він встиг попрацювати в 90 країнах. Крістофер дістався автостопом із Ванкувера в Кейптаун, мандрував Ісландією пішки і сплавлявся по її річках, проїхав всю Європу на велосипеді. Зараз його будинок — у Йорданії, а серед минулих місць проживання можна назвати Ліберію та Казахстан. Крістофер фотографував у найвіддаленіших місцях планети: на Памірі, чи в дощових лісах Західної Африки. Його роботи публікували GEO, CNN Traveler, Geographical і Lonely Planet.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply