Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Двох чоловіків-інідіанців переплутали в пологовому будинку

Автор:

|

Вересень 01, 2016

|

Рубрика:

Двох чоловіків-інідіанців переплутали в пологовому будинку
Дві родини, які несподівано поріднилися

Дві родини, які несподівано поріднилися

Двоє індіанців із племені крі у провінції Манітоба з’ясували, що 41 рік тому їх переплутали при народженні. Леон Свенсон і Девід Тейт жили в маленькому містечку Norway House із чисельністю населення до 5 тис. людей і, звісно, були знайомі один вз одним. Обидвоє народилися в лікарні Norway House Indian Hospital 1975 року з різницею в три дні: Свенсон — 31 січня, а Тейт — 3 лютого. Роботою лікарні на той час керував федеральний уряд. Тест ДНК підтвердив, що незабаром після народження хтось поміняв їх місцями, в результаті хлопчиків виховували не їхні біологічні батьки.

На прес-конференції, де були оголошені результати тестів, обидва чоловіки мало не розплакалися. Тейт заявив, що люди, котрі виростили його, завжди будуть для нього батьками, однак тепер у нього є ще одні батьки і брат. Також чоловік додав, що родини відтепер вирішили спілкуватися, як «одна велика сім’я».
Це — не єдиний випадок підміни дітей у Norway House Indian Hospital. У листопаді минулого року місцева влада виявила, що Люка Моніаса та Нормана Баркмана, народжених там злощасного 1975-го, також переплутали місцями при народженні. Саме той випадок навів Тейта та Свенсона на думку зробити аналіз ДНК.
Джейн Філпотт, міністр охорони здоров’я Канади, повідомила про початок розслідування плутанини. У відомстві вважають, що можливі й інші такі випадки, досі невідомі. Чиновниця назвала інцидент у Манітобі нагадуванням про необхідність підвищити якість охорони здоров’я для корінних народів Канади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...