Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Два титули – на конкурсі краси

Автор:

|

Квітень 18, 2013

|

Рубрика:

Два титули – на конкурсі краси

На міжнародному конкурсі краси Top Model Of The World-2013 у Єгипті 22-річна українка Ганна Жадан отримала два престижних титули. Про це повідомила Катерина Переверзєва, модельний агент Ганни, незалежний експерт із моделінгу та національний директор конкурсу «Топ-модель світу» в Україні.

Дівчина має три вищі освіти (маркетолога, психотерапевта й програміста). А в модельній сфері вона — уже майже десять років, і стала фіналісткою багатьох всеукраїнських змагань. Але участь у конкурсі такого масштабу брала вперше. І дебют вийшов вельми успішним.
«Найкращу учасницю журі обирає не у фіналі, а протягом двох тижнів, насичених зйомками, поїздками в різні міста, зустрічами, заходами, адже оцінюють не тільки зовнішні дані, а й уміння поводитися», — пояснила п. Жадан. Дівчина здивувала всіх своїми майстер-класами з йоги, які влаштовувала для інших конкурсанток. До слова, титул «Топ-модель світу-2013» завоювала Monica Palacios Mora з Карибських островів. Із 50 конкурсанток до п’ятірки фіналісток увійшли представниці України, Канади, Колумбії, Танзанії та Туреччини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply