Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 15, 2019

Душі живих кінозірок можна купити

Автор:

|

Жовтень 16, 2014

|

Рубрика:

Душі живих кінозірок можна купити

«Душа» Бейонс

Моллі Ґейтс, жителька міста Міннеаполіса (штат Міннесота) відкрила інтернет-крамницю, де пропонує на продаж душі знаменитих людей, в основному, акторів, музикантів і телеведучих. Ні, мова йде не про небіжчиків, а про душі живих людей! Вартість кожної з них у магазині SoulsRUs становить 15 USD. Бізнес процвітає вже півроку.

18 грудня минулого року крамниця була зареєстрована на порталі приватних оголошень про купівлю-продаж Etsy. Моллі Ґейтс «працює» і на замовлення покупців, і з власної ініціативи, полюючи на душі знаменитостей. Так, від моменту відкриття магазину їй удалося збути з рук «душі» Раяна Ґослінга, Бейонс, Опри Вінфрі, Дженніфер Лоуренс і репера Дрейка. Нещодавно вона виставили ??на продаж «душу» Меттью Мак-Конагі. На «душу» Джастіна Бібера жінка навіть встановила 50-відсоткову знижку, бо не хотіла довго тримати її у себе.
«Душі» зберігаються в баночках із прозорого скла. Виглядають вони як субстанція рожевого кольору з блискітками, що нагадує цукрову вату. Кожна ємність має наклейку з ім’ям людини, котрій належала «душа». Доставка здійснюється тільки на території США за додаткову плату 5 USD.
Особливості технології вилучення «душ» Моллі не розкриває. Журналістам вона повідомила лише, що викрадає їх, коли їхні власники сплять, за допомогою якогось хитрого трюку. Також підприємлива жінка розповіла, що навчилася красти душі ще в дитинстві. За її словами, уперше вона проробила це з хом’ячком, що належав її подружці, після чого та перестала спілкуватися з Моллі.
Викрадення душі — процедура абсолютно безболісна, наголошує п. Ґейтс. Щоправда, не зрозуміло, що ж потім відбувається з «обездушеними» знаменитостями. Також жінка не визнає того, що володіє якимись надприродними здібностями, і запевняє, що полювання на душі для неї — усього лише гобі. Основним заняттям Моллі Ґейтс є графічний дизайн.
Хоча товар, закупорений у банки, є абсолютно безпечним, каже жіночка, розкривати склотару вона не рекомендує, оскільки ніхто не знає, як поведеться та чи інша душа, опинившись на волі. Проте представники преси все ж наважилися відкрити одну з банок, придбаних заради експерименту. Усередині вони виявили штучну павутину, пофарбовану фарбою-спреєм із блискітками.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...