Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Дроїд із «Зоряних воєн» — реальний!

Автор:

|

Грудень 11, 2013

|

Рубрика:

Дроїд із «Зоряних воєн» — реальний!

Шанувальники легендарної фантастичної саги «Зоряні війни» обов’язково оцінять новітню розробку компанії Nightscope, яка створили робота-охоронця, що зовні дуже нагадує знаменитого астромеханічного дроїда R2-D2. Охоронець майбутнього заввишки 1,5 м обладнаний відеокамерою, тепловізором, лазерним далекоміром, радаром, вимірником чистоти повітря та мікрофоном. Важливою особливістю робота є можливість його автономного використання, зокрема, він може виконувати свої обов’язки на ділянці, розміри якої заздалегідь задано оператором.

У найближчому майбутньому розробники мають намір наділити цього «дроїда» здатністю розпізнавати обличчя за допомогою сенсорів, а також проведуть оцінку можливості його озброєння. «Ми розпочали роботу над цим проектом після трагічних подій у школі «Сенді-гук», — розповів Лі Вільям, виконавчий директор Nightscope. — Неможливо забезпечити озброєними поліцейськими кожну школу».
Школа «Сенді-гук» у місті Ньютавні (штат Коннектикут) стала відомою після подій у грудні минулого року, коли в цьому навчальному закладі 20-річний Адам Ленза застрелив 20 дітей і шістьох дорослих, після чого скоїв самогубство. За підрахунками розробників, послуги роботизованого охоронця коштуватимуть адміністраціям шкіл менше, ніж утримання людини-вахтера: використання дроїда оцінюється 6,25 USD на годину, тоді як середня платня охоронця 8 SD за годину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply