Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Дівчині довелося доводити, що вона не робот

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Дівчині довелося доводити, що вона не робот

Марсі Робін

Американці Марсі Робін довелося доводити довелося доводити в дилерському центрі свого міста, що вона не робот. «Я купувала машину і в салоні мене попросили довести, ручкою на папері, що я не робот», — написала вона в Twitter. Йдеться про необхідність введення капчі, яку зазвичай використовують в мережі для захисту сайтів від інтернет-ботів. У випадку з Робін їй довелося поставити на папері галочку поруч із написом «я не робот». Дівчина прикріпила фото як доказ.
Журналіст видання Jalopnik контактував із Робін після того, як її твіт став вірусним. Вона розповіла, що продавець передавав їй різні документи і пояснював, навіщо вони потрібні. «Потім передав мені цей папір, на якому більше нічого не було, і буденно сказав: «Це просто щоб переконатися, що ви не робот», — пояснила дівчина.
В автосалоні журналісту Jalopnik підтвердили, що у них це звичний порядок дій. «Справа не в нас. Просто щоб роздрукувати наступний документ, маємо поставити галочку навпроти цього поля. Тому друкуємо цю сторінку, а клієнтові доводиться ставити позначку, як і нам», — сказали йому.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply