Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 26, 2021

Дев’ятирічна українка Ксенія Шевченко — міні-міс Європи

Автор:

|

Жовтень 12, 2017

|

Рубрика:

Дев’ятирічна українка Ксенія Шевченко — міні-міс Європи

Ксенія Шевченко з Івано-Франківська отримала титул «Міні-міс Європа» на популярному конкурсі Mini Miss of the World, який відбувся у Греції. Про це повідомив Олександр Шевченко, батько дівчинки і народний депутат України. Дівчинка також перемогла в номінаціях «Талант» і «Найкращий костюм», де була одягнена у вишите плаття відомої українського дизайнера Оксани Караванської.
Підготовка до конкурсу Mini Miss of the World тривала впродовж літа. Над постановкою основного номеру — пісні на конкурс талантів, працювали хореограф Катерина Горіна, вчитель акторської майстерності Мар’яна Клюба й учитель із вокалу Ірина Батюк. Над дефіле працювала директор модельної агенції Оксана Глушко та засновник «Школи краси» Тетяна Заводовська-Терсенова.
На конкурс в Греції дев’ятирічна Ксеня підготувала соціальний проект — флешмоб Save Forest Challenge, мета якого — врятувати Карпати, посадити молоді ліси, які через десятки років замінять ті дерева, які бездумно зрубали люди задля наживи. Дівчинка розпочала свій флешмоб у червні, посадивши разом із своїми однокласниками в Карпатах понад 30 саджанців ялини. Через соціальні мережі вона звернулася до знайомих зі закликом саджати деревця під час відпочинку на Прикарпатті. Друзі та знайомі радо відгукнулись і передали естафету далі. Конкурс Mini Miss of the World проходив у Салоніках.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply