Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Денверець зняв на відео посадку НЛО?

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Денверець зняв на відео посадку НЛО?

Скептикам, що не вірять у існування вищих цивілізацій у Всесвіті, які спостерігають за людством і регулярно відвідують нашу планету, кинуто черговий виклик. У Денвері (штат Колорадо) зняли на відео посадку нерозпізнаного літального об’єкта. Подібних кліпів у Інтернеті — ціла купа, але ситуація з новим відеороликом ускладнюється тим, що правдивість слів його автора підтвердили місцеві журналісти, які на власні очі переконалися в тому, що НЛО над американською землею літає з дивовижною регулярністю.

Усе почалося з того, що в редакцію телеканалу FOX чоловік приніс відеозапис, який він зробив у передмісті Денвера. На ролику відображена панорама міста в ясний сонячний день і більш нічого, але під час сповільненого відтворення став помітний якийсь об’єкт, що крутиться в кадрі. Об’єкт пересувався небом дещо хаотично, але дуже швидко й урешті зник із поля зору в тому місці кадру, де починалася земна поверхня. Імовірно, через недостатню контрастність його обриси стали невиразними. Але, водночас, цілком можливо, що літальний об’єкт здійснював посадку.
Запрошений телеканалом експерт з авіації, не змігши ідентифікувати об’єкту, зазначив лише, що це, напевно, – не літак, не гвинтрокрил і, взагалі, не створений людськими руками літальний апарат. Здавалося б, є й інші пояснення: обман зору, перешкоди в роботі матриці цифрової відеокамери… Та мало що там ще?! Той-такий експерт припустив, що об’єкт може бути якимось уламком, піднятим у небо поривом вітру.
Але всі ці версії спростував автор відео, заявивши, що подібну картину він спостерігає, щонайменше, двічі на тиждень упродовж кількох останніх місяців. І НЛО завжди з’являється в проміжку між полуднем і першою годиною дня. Тож тележурналісти вирішили перевірити слова відеоаматора й вирушили на місце, звідки той робив запис. Поставили камеру й опівдні ввімкнули запис. А пізніше, переглядаючи зняте годинне відео, остовпіли: на їхньому записі теж виявився той самий НЛО – він також швидко промайнув над містом і «приземлився» десь на його околиці.
Роберт Шиффер, експерт із НЛО, висміяв довірливість тележурналістів, наполягаючи на тому, що об’єкт, який потрапив на відео, — це всього лише комаха, що пролетіла перед камерою. У найтепліший час доби — від полудня до першої години дня — комахи якраз виявляють найбільшу активність, отож можливість регулярно знімати подібні ролики про НЛО не дивує, вважає експерт.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply