Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Демонтували пам’ятник Стівові Джобсу

Автор:

|

Листопад 13, 2014

|

Рубрика:

Демонтували пам’ятник Стівові Джобсу

Демонтаж пам'ятника

Пам’ятник засновнику Apple Inc. Стіву Джобсу у вигляді гігантського смартфона Apple iPhone у Санкт-Петербурзі був демонтований після заяви Тіма Кука, нинішнього керівника корпорації, про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Демонтаж монумента, встановленого в січні 2013 року на подвір’ї технопарку Науково-дослідного університету інформаційних технологій, було проведено з ініціативи Максима Долгополова, голови місцевого холдингу ЗЕФС і власника постаменту.

У компанії зняття пам’ятника пояснюють одразу кількома причинами. Згідно з однією з них, його було ліквідовано на виконання закону РФ про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх. Крім того, свою роль зіграли викриття Едварда Сновдена, колишнього працівника Агенції з національної безпеки (АНБ) США, котрий стверджував, що продукція Apple передає дані своїх власників американським спецслужбам.
Коментуючи демонтаж двометрового iPhone, п. Долгополов заявив, що не відкидає його повторного встановлення за умови, що з гігантського копії смартфона можна буде відправити повідомлення в США про відмову від апаратів Apple. Він також закликав власників техніки Apple переходити на продукцію інших фірм, не помічених у стеженні за користувачами. На думку п. Долгополова, заява п. Кука пов’язана з позиціонуванням iPhone і тотожна з політикою концерну.
Підприємець також заявив, що, встановлюючи iPhone у пам’ять про померлого 2013 року Стіва Джобса, ініціатори «купилися» на легенду про геніального програміста, котрий створив компанію, але не підозрювали про те, що історія успіху Apple була «ширмою для спецоперації АНБ США». Максим Долгополов стверджує, що західні партнери підтримують його вчинок, оскільки аґресивна політика США та їхніх спецслужб начебто викликає невдоволення в усьому світі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply