Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 22, 2019

Де жінки та чоловіки — найпривабливіші?

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Де жінки та чоловіки — найпривабливіші?

Міжнародний туристичний журнал Travelers Digest визнав Київ містом, де живуть найвродливіші жінки на світі. Топ-10 міст із «найгарячішими дівчатами» було складено на основі відгуків сотень туристів, які мандрують планетою. «Звичайно, це — шовіністично, але тим цікавіше», — зазначає видання. Тож на перше місце в рейтинґу потрапли мешканки української столиці. Їхні «конкурентки» з Москви — лише шості. «Київ, без сумніву, є містом, де проживають найкрасивіші жінки у світі. Візит до Києва пришвидшує серцебиття, і важко повірити, що такі красуні взагалі можуть існувати. Крім того, вони — не такі затуркані, як їхні російські «колеґи», — характеризує дайджест киянок.

Туристам ще й нагадують про київський Гідропарк на Дніпрі, який влітку стає «гарячою точкою», де українські красуні приймають сонячні ванни. «А тим, хто вважає, що вродливі дівчата — нецікаві та банальні, доведеться відмовитися від цієї теорії. Жінки в Україні — добре освічені й завжди готові підтримати розмову про літературу чи філософію», — пише Travelers Digest.

Пропонуємо повний перелік десяти міст із найвродливішими жінками світу, за версією туристів:

1. Київ (Україна).

2. Стокгольм (Швеція).

3. Нью-Йорк (США).

4. Буенос-Айрес (Арґентина).

5. Варна (Болгарія).

6. Москва (Росія).

7. Тель-Авів (Ізраїль).

8. Амстердам (Нідерланди).

9. Сеул (Південна Корея).

10. Монреаль (Канада).

Travelers Digest також опублікував перелік міст, у яких живуть найпривабливіші чоловіки. Перше місце в рейтинґу посіли жителі шведської столиці Стокгольма. Автори списку стверджують, що шведів абсолютно несправедливо вважають надто холодними й такими, що полюбляють самотність. Насправді вони дуже добре поводяться в товаристві й уміють упадати за жінками, як ніхто інший. Крім того, стокгольмці добре розуміються на моді, кулінарії, здоров’ї та культурі.

На другому місці рейтинґу Travelers Digest опинилися чоловіки з Нью-Йорка, а на третьому — з Амстердама. Четверту сходинку окупували чоловіки з Лісабона, Португалія. А замикають п’ятірку лідерів жителі Буенос-Айреса в Аргентині. До топ-10 міст із найпривабливішими чоловіками також увійшли (з 6-го по 10-те місце): Сідней (Австралія), Мадрид (Іспанія), Берлін (Німеччина), Мілан (Італія) і Тель-Авів (Ізраїль).

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...