Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Де вареники – найдорожчі?

Автор:

|

Листопад 29, 2012

|

Рубрика:

Де вареники – найдорожчі?

Українські патріоти можуть зітхнути з полегшенням: найдешевшими виявилися вареники, приготовані в Києві, — 3,87 грн за порцію. Трохи дорожчі варшавські вареники — 3,96 грн, і празькі — 4,16 грн. Якщо варити вареники з картоплею та шкварками в Москві, одна порція «потягне» на 5,52 грн, а в Мінську — 5,83 грн, в основному – за рахунок сала.

Американські вареники будуть десь утричі дорожчі за українські — 11,19 грн. Тут теж винен «свинячий жир» (pork fat). А от канадська страва зі шкварками коштувала б 77,29 грн — у 20 разів дорожче за українську. Найдорожчими інгредієнтами були борошно й квасне молоко (кефір).
За основу ми взяли рецепт вареників з картоплею та шкварками. Ціни на продукти вираховували середні виходячи з даних онлайн-супермаркетів і форумів у Києві, Москві, Мінську, Празі, Варшаві, Торонто та Чикаґо. Були, однак, і деякі труднощі. Наприклад, сало, потрібне для приготування шкварок, у США або Канаді знайти не так просто. Тут допомогли «російські крамниці» та форуми української діаспори. Вартість розраховували в національній валюті кожної країни, а потім переводили в гривні за курсом Національного банку України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...