Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Чудовисько на озері

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Чудовисько  на озері

Ісландський оператор-любитель Хйортур К’єрульф зняв на місцевій річці Йокульса-і-Ф’єтсдал відео, на якому, як він стверджує, зафіксовано місцеве «лохнеське чудовисько». На кадрах чітко видно темний об’єкт, що нагадує велетенську змію. Тепер громадськість упевнена, що на плівку потрапив ісландський побратим знаменитого лохнеського чудовиська — Лагарфльоутський хробак.

Зазначимо, у те, що в озері Лагарфльоут мешкає монстр, в Ісландії вірять здавна. Уперше про змія заговорили ще 1345 року. І відтоді місцеві жителі запевняють усіх, що іноді люди бачать це чудовисько, зустріч із яким — дуже погана прикмета. Є цікава й дивна леґенда, яка пояснює, як з’явився монстр. Нібито колись дуже давно жила дівчина, яка мала золотий перстень. Щоби збільшити його, вона поклала на прикрасу крихітного хробачка та кудись вийшла. Коли ж повернулася, то побачила, що замість персня, який мав збільшитися до гігантських розмірів, виріс сам хробак. Нажахана власниця перстеника викинула в озеро й прикрасу, і змію. Там чудовисько продовжувало рости та врешті-решт перетворилося на величезного дракона. Згідно з повір’ям, хробак має 91 м завдовжки, у нього є безліч горбів, й іноді він виходить на сушу. Де­хто бачив, як він лежав, згорнувшись на землі, інші — коли він лазив по деревах. Деякі очевидці стверджують, що бачили його навіть за 30 км від озера.

Уперше відео К’єру­льфа показала ісландська телекомпанія RUV. Матеріал викликав чималий відгук в аудиторії. Так, скептики стверджують, що на «картинці» — ніякий не хробак, а просто частина рибальської сітки.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply