Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Чоловік у Нью-Джерзі роздає запаси, які збирав 45 років

Автор:

|

Жовтень 26, 2017

|

Рубрика:

Чоловік у Нью-Джерзі роздає запаси, які збирав 45 років

Джозеф Бадамс

Джозеф Бадамс із Нью-Джерзі довгий час готувався до міжнародної кризи та запасався на цей випадок всім необхідним, в т. ч. їжею. Впродовж 45 років заповнював підвал свого будинку консервами та предметами, які можуть знадобитися для виживання: паливом, обігрівачами, книгами з виживання, туалетним папером і всіляким іншим.
На щастя, світова криза так і не настала. Більше того, банк виставив будинок 74-річного чоловіка на продаж після того, як той залишився без роботи і накопичив кругленьку суму за рахунками за лікування. Тому Джозеф боявся, що його запаси пропадуть марно.
Але тут він зустрів молоду пару, яка збирала гуманітарну допомогу для Пуерто-Рико, що постраждало від урагану Марія. І тоді чоловік вирішив віддати все зібране постраждалим. Їжі в підвалі Джозефа виявилося досить, щоб нагодувати ціле місто. До постраждалих від урагану вирушили 80 пачок, вагою 36 кг кожен, забитих харчами. У них були мішки з рисом, борошном, цукром, сушеними бобами, млинцями та шоколадними ведмедиками, насінням і безліччю інших речей, які не псуються і прості в приготуванні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply