Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Чоботи-бумбокси

Автор:

|

Червень 27, 2013

|

Рубрика:

Чоботи-бумбокси

Гітом цього сезону для британської молоді, яка полюбляє відпочивати та розважатися на літніх музичних фестивалях, можуть стати інноваційні гумові чоботи з динаміками, що вміють програвати музику з телефону. Так, у високій халяві взуванки розміщена спеціальна водонепроникна кишенька, куди можна сміливо класти смартфон і з нього по Bluetooth передавати аудіо у вбудовану прямо у взуття аудіосистему. Вона транслює звук на невеликі, але досить потужні колонки, прилаштовані зі зовнішнього боку гумового бутса.

Аудіо можна програвати як із будь-якого гаджета з Bluetooth, так і за допомогою під’єднання до безкоштовного музичного ресурсу Bloom.fm, власники якого й створили ці чоботи. Крім того, можна прослуховувати більш ніж 150 сотень радіостанцій, що додаються.
Через їхній яскраво-жовтий колір чоботи було названо «квітковими». Крім того, вони обладнані міні-USB кабелем, через який можна підключати чоботи до комп’ютера або адаптера для підзарядки. Акумулятора вистачає на п’ять годин. Додамо, що ціна таких чудо-чобіт відносно невисока — 60 GBP.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply