Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

Черепахи в штанях

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Черепахи в штанях

Черепахи

Громадянин Канади, прикріпивши за допомогою клейкої стрічки 51 живу черепаху до ніг і в ділянці паху, намагався заховати рептилій під спортивними штанами і таким чином непомітно перевезти їх через кордон Детройта (штат Мічиґан). Про це повідомила прокуратура міста.

Контрабандист був затриманий у межах операції, яку проводили агенти Служби США з рибних і тваринних ресурсів. Торік спостерігалося зростання контрабанди черепах, яке, імовірно, пов’язане зі збільшенням попиту на азійських продовольчих ринках, а також серед колекціонерів, повідомив представник служби.
«Ці черепахи до того моменту, коли їх отримує замовник, можуть коштувати від 1,3 тис. до 1,5 тис. USD за одну особину», — пояснив Ед Грейс, представник профільної служби.
Згідно з обвинуваченням, контрабандист намагався провезти із США до Канади кілька видів північноамериканських прісноводних черепах. Як зазначається, правоохоронці звернули увагу на «опуклості неправильної форми» під спортивними штанами канадця і таким чином викрили злочинця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply