Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Чайник, схожий на Гітлера

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Чайник, схожий на Гітлера

У США вибухнув рекламний скандал, коли блогери помітили певну схожість між чайником із реклами рітейлера JCPenney й Адольфом Гітлером. Зображення банера, установленого на шосе біля Калвер-сіті (штат Каліфорнія), розійшлося Інтернетом після того, як один із користувачів розмістив його в соцмережі з написом: «Чайник схожий на Гітлера».

Інші блогери не забарилися зауважити, що ручка чайника нагадує прилизаний чуб фюрера, накривка — вуса, а носик — підняту вгору праву руку. Деякі власники таких чайників навіть висловили прикрість у зв’язку з цією асоціацією. «Завтра вранці моя кава буде пахнути ґеноцидом», — написав один із користувачів. Інші ж – радше іронізували над незвичайною паралеллю між кухонним посудом і Гітлером. «Він варить тільки білий чай», — пожартував один із користувачів.
Зазначимо, що до зауважень блогерів JCPenney поставилася з гумором. «Ми не мали на увазі нічого подібного. Якби ми навіть хотіли зробити чайник схожим на когось, ми би вибрали щось веселіше, наприклад, снігову бабу», — відреагували у Twitter представники компанії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply