Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Будинок спровокував корки

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Будинок спровокував корки

Мешканка округу Оріндж у штаті Каліфорнія з нагоди Різдва прикрасила свою домівку ілюмінацією з 65 тис. святкових лампочок, що висвічують обличчя її чоловіка, який помер близько півтора року тому. Торік Джейн Сюарт прибрала будинок 54 тис. світлодіодів. Цього разу вона додала майже 10 тис. лампочок, кілька лазерів, 16 світлових дуг і цілу машину світлодіодної сітки.

За словами жінки, разом із покійним чоловіком вони планували коли-небудь влаштувати «шалену» ілюмінацію свого будинку, але 15 травня минулого року він помер від раку. На згадку про нього вона вирішила втілити їхній задум у життя. Знадобився цілий місяць, щоби скомпонувати й розмістити всі гірлянди на її будинку та біля нього, а витрати на все це склали близько 50 тис. USD. Світловими сигналами любителька святкових надмірностей керує за допомогою iPad.
Сусіди Джейн Сюарт скаржаться на надто яскраві прикраси. На їхню думку, жінка перейшла межу. Будинок п. Стюарт притягує до себе багато любителів цікавинок. «Це оцінили б у Лас-Веґасі. Ми не маємо нічого проти святкування Різдва, але це вже занадто», — заявив Джо Фленнінган, один із жителів кварталу.
«Час від часу вся невелика вулиця заповнюється автомобілями з роззявами, вони стоять бампер до бампера й витріщаються на ілюмінацію. Ну, справжній Лас-Веґас!» — каже ще один сусід. Поліція вже зробила попередження Джейн у зв’язку з порушенням шумового режиму: крім різнобарвної ілюмінації навколо будинку звучать різдвяні гімни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply