Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Британка купила діамант, не знаючи його ціни

Автор:

|

Червень 01, 2017

|

Рубрика:

Британка купила діамант, не знаючи його ціни

Одна жінка придбала прикрасу на розпродажі в західному Лондоні в 1980-х рр. за 10 GBP і весь цей час вважала, що «дуже великий» камінь тільки біжутерією. Не підозрюючи, що насправді «камінь» має 26 каратів і є білим діамантом, огранованим у XIX ст., вона щодня носила перстень упродовж багатьох років. У липні ц. р. діамант продадуть на аукціоні.
Джессіка Віндгем, лондонського аукціонного дому Sotheby’s, розповіла, що власниця, ім’я котрої не розголошується, вважала, що це біжутерія через те, що камені було піддано не дуже якісної огранювання, в результаті не мають характерних для діаманта відблисків. Експерт додала, що через стару огранку діамант виглядає «більш тьмяним», ніж сучасні камені, і тому люди можуть думати, що це не справжня коштовність.
«Старий стиль ограновування не дозволяє світлу відбиватися так само яскраво, як після сучасних технологій обробки коштовного каміння. У минулому ювеліри прагнули максимально зберегти природну форму кристалу, щоб зберегти якомога більшу вагу каменів».
Власниця принесла перстень у Sotheby’s після того, як ювелір припустив, що це може бути цінна річ. Жінка не виключала, що камінь може виявитися дорогим, але вона й гадки не мала про його реальну ціну — приблизно 350 тис. GBP.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply