Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Бойовики FARC підірвали міст

Автор:

|

Липень 26, 2012

|

Рубрика:

Бойовики FARC підірвали міст

Бойовики з Революційних збройних сил Колумбії (FARC) висадили 20 липня в повітря один із мостів, який з’єднує територію департаменту Какета з іншими реґіонами. Цим було порушено дорожнє сполучення на півдні країни. Цілком без зв’язку із зовнішнім світом залишилися два населених пункти та прилеглі до них території. Також відсутнє постачання продовольства й товарів у департамент Какета, перевезення пасажирів припинено.

Крім того, постраждали нафтовидобувні компанії, що працюють у цьому реґіоні й перевозили цистерни з паливом через підірваний міст. На повну ліквідацію наслідків теракту знадобиться кілька днів. Унаслідок вибуху моста, на щастя, немає людських жертв. Того ж дня FARC атакували поліцейський патруль у департаменті Вальє-дель-Каука на заході країни. Унаслідок нападу троє поліцейських отримало поранення.

РЗСК із 1964 року провадять з урядом південноамериканської країни війну за побудову «нової Колумбії» й суспільства соціальної справедливості та рівності. Їх визнали терористичною організацією США та країни Європи, також їх підозрюють у зв’язках із наркомафією.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply