Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Безкоштовне змінне взуття — для метро

Автор:

|

Липень 25, 2012

|

Рубрика:

Безкоштовне змінне взуття — для метро

Пекінське метро пропонує городянам безкоштовне змінне взуття замість утрачених у години пік босоніжок і сандалів. Нову послугу столичного метрополітену запроваджено у відповідь на численні звернення громадян, які втратили своє взуття в години пік. У штовханині літнє взуття з відкритою п’ятою легко злітає з ноги, а знайти його годі, доки не спорожніють переходи й перони метро.

Для того, щоби пасажири не йшли на роботу в офіси босими, фактично на всіх 182 станціях нещодавно з’явилися пункти оренди взуття. Вибір ґумових капців — невеликий, але у безвихідній ситуації кожен знайде собі відповідний варіант. Щодня підземка пропонує до 200 пар взуття єдиного універсального розміру рожевого, жовтого або блакитного кольорів.

За словами Сунь Ліцзі, представника Пекінського метрополітену, на найжвавіших станціях на пасажирів про всяк випадок завжди чекає до п’яти пар змінного взуття. У разі, якщо цього виявиться недостатньо, запасну пару привезуть із сусідньої станції. Винахідливі китайці завжди знаходять нестандартні рішення будь-яких проблем. Так, влада китайської столиці вирішила створити окремі «жіночі вагони» в столичному метро, щоби запобігти сексуальним домаганням.

Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply