Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Антиросійське пиво

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Антиросійське пиво

Крах імперії

У липні ц. р. в крамниці США потрапила перша лімітована партія авторського пива «Крах імперії», на етикетці якого зображені радянські вожді, а також Путін. Створив пиво молодий українець Назар Дребот, котрий сім місяців тому перебрався до Штатів із Івано-Франківська.
Його рецептом зацікавилися представники однієї з місцевих пивоварень. «Довірили розробку не тільки цього сорту пива, а й узагалі розвиток концепції, маркетингу та рецептури пивоварні. Посада — пивовар і головний асистент керівника пивоварні», — каже Назар.
Автор пива, котрий після навчання у чеських майстрів займався пивним бізнесом в Україні, каже, що не проти варити та продавати його на Батьківщині, однак ця справа тягне за собою забагато перепон. «Хочеться присвячувати себе справді справі, яку любиш, а не війні з вітряками — податкова, ліцензії, «відкати», «наїзди», «кидання», знущання державного апарату і неповага до приватної власності», — бідкається пивовар. Він, власне, і залишив рідне місто після того як «нове ліцензування виробництва пива фактично заживо поховало «крафтове» пивоваріння».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply