Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Антипохмільна кола

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Антипохмільна кола

Микола

У лабораторії центру Національної академії наук Білорусі з продовольства зробили газовану воду з картоплі. Науковці запевняють, що новий напій створено тільки з натуральних продуктів. На їхню думку, він буде корисний для людей різного віку. За його допомогою, як зазначають учені, навіть можна боротися з похміллям.

Білоруська картопляна кола отримала назву «Микола». За смаком вона нагадує хлібний квас. Зараз дослідники готові запропонувати маркетологам три різновиди напою: класичну колу з кмином, антипохмільну — із травою іссоп, і протизапальну — з ехінацеєю.
На білоруському ринку новий товар іще не з’явився. Зараз розробники перебувають у пошуку виробника, готового випускати продукт у промисловому масштабі. Науковці мають намір позиціонувати його як напій, що замінить на прилавках американську колу. Вони сподіваються, що «Микола» стане новим білоруським брендом.
Першу спробу вийти на ринок із новою розробкою білоруські науковці зробили 2010 року. Однак тоді кампанія з витіснення американської газованої води закінчилася поразкою. До крамниці картопляна кола так і не потрапила через короткий термін зберігання. Продукт починав псуватися вже через сім днів після випуску. Термін придатності нової газованої води – шість місяців.
Над створенням нової коли в лабораторії Науково-практичного центру Національної академії наук Білорусі трудився Микола Петюшев із кількома колегами. І тепер вони не мають наміру зупинятися на досягнутому. Експериментуючи з концентратом, схожим на нафту, д-р Петюшев сподівається виявити нові смакові горизонти білоруської картоплі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply