Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 18, 2021

Американський адвокат придбав фото Біллі Кіда

Автор:

|

Грудень 07, 2017

|

Рубрика:

Американський адвокат придбав фото Біллі Кіда

Другий ліворуч – Біллі Кід, а крайній праворуч – його товариш Пет Гаррет

Фото, яке американський адвокат придбав на блошиному ринку, може виявитися рідкісним зображенням знаменитого злочинця Дикого Заходу Біллі Кіда і коштувати мільйони. Френк Абрамс купив цей феротип (один із типів ранньої фотографії — зображення на тонкому аркуші металу) біля міста Ешвіл у Північній Кароліні за 10 USD. Відтоді знімок кілька років висів у кімнаті, яку він здавав в оренду.
Біллі Кід, або ж Малюк Біллі — відомий злочинець ХІХ ст., котрий став легендою Дикого Заходу. Історики кажуть, що на цьому знімку він, можливо, позує разом із своїм майбутнім вбивцею, шерифом Петом Ґерретом.
Юрист вирішив показати знімок експертам музею Біллі Кіда в Нью-Мексико після того, як 2015-го побачив передачу про інше фото, на якому Біллі Кід грає в крокет. Знахідку тоді оцінили у 5 млн USD. Це змусило р. Абрамса вивчити власну світлину.
Вона датована 2 серпня 1880 року. Знімок вивчили кілька експертів. Вільям Даннівей вважає, що фото, імовірно, було зняте у 1875-880 рр. Він разом із іншим фахівцем дійшов думки, що на ньому справді можуть бути зображені Біллі Кід і Гарретт. Ще один експерт зробив висновок, що підпис на фото схожий на почерк Ґарретта на десятьох інших документах.
Біллі Кід народився у Нью-Йорку. Вперше вбив людину, коли йому було 18 років. Загалом він начебто вбив двадцять одного, але реальна кількість наближена до дев’ятьох (чотирьох убив сам, а п’ятьох — з чужою допомогою). Біллі Кід не був відомий за життя. Він став легендою через рік після смерті, коли шериф Пет Ґерретт, його вбивця, опублікував сенсаційну біографію злочинця під назвою «Справжнє життя Біллі Кіда». Саме з подачі Ґеррета Біллі Кід став одним із символів Дикого Заходу.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply