Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

78-річна американка об’їхала Європу на велосипеді

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

78-річна американка об’їхала Європу на велосипеді

Етель Мак-Дональд, літня жителька штату Монтана, здолала понад 16 тис. км на велосипеді. Пенсіонерка об’їхала щонайменше сім країн. Нещодавно 78-річна американка побувала в Ірландії. Подорожувати колишня вчителька французької почала 2003-го, після виходу на пенсію.
Свою першу поїздку п. Мак-Дональд зробила Атлантичним узбережжям Франції. Також вона їздила на велосипеді Нідерланди, Німеччину, Бельгію, Швецію, Норвегію та Данію. Не оминула жінка увагою і Сполучені Штати.
За словами п. Мак-Дональд, котра вже стала прабабусею, їй подобається, що в подорожах на самоті не потрібно когось чекати. Пенсіонерка зізнається, що почувається в таких випадках самостійною і господинею собі. Зазвичай за раз американка долає близько 1,6 тис. км, на що у неї йде три-чотири тижні. Зазвичай, вона робить одну-дві мандрівки в рік.
Під час своїх мандрів п. Мак-Дональд зупиняється в інших мандрівників, котрих знаходить через Інтернет. За її словами, це дозволяє заощадити купу грошей. Пенсіонерка також склала свій власний рейтинґ країн, найпридатніших для велоподорожей. Перше місце в ньому займають Нідерланди, за ними йде Данія, потім Німеччина. Четверту позицію ділять Франція та Бельгія.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply