Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

У Бельгії побудують пивопровід

Автор:

|

Січень 22, 2015

|

Рубрика:

У Бельгії побудують пивопровід

De Halve Maan

Бельгійська пивоварня De Halve Maan отримала від муніципалітету міста Брюґґе підтримку своєї ідеї з прокладення трикілометрового підземного шляху для прямого перекачування пінного напою. Очікується, що транспортування пива трубами убереже покриті бруківкою старовинні вулиці, якими сотні вантажівок доставляють пиво з історичного підприємства в центрі міста на нову фабрику з фільтрації та розливу.

«Труби виготовлять із поліетилену, — пояснив власник броварні Ксавьє Ваннесте. — Цей матеріал є набагато міцніший за сталь. І ми цілком упевнені, що так нам удасться уникнути витоків або нелегального відкачування». Пиво потече підземним трубопроводом зі швидкістю 6 тис. л на годину, долаючи трикілометровий шлях за 10-15 хвилин.
Щороку вулицями Брюґґе регулярно роз’їжджає в середньому 500 вантажівок із доставки пива. Таким чином, пивопровід також сприятиме поліпшенню екологічної ситуації, оскільки завдяки йому скоротиться кількість таких вантажівок і, відповідно, шкідливих викидів у історичному центрі міста. Реалізація проекту, вартість якого поки не вказується, стартує вже цьогоріч.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply