Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Зв’язків Дональда Трампа з Росією не виявлено

Автор:

|

Квітень 27, 2018

|

Рубрика:

Зв’язків Дональда Трампа з Росією не виявлено

У п’ятницю, 27 квітня Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США оприлюднив доповідь про втручання Москви у вибори в США. Сам факт такого втручання під сумнів не ставиться, але зв’язків чинного президента з Російською Федерацією не виявлено.

У документі, відзначається, що виборчі штаби Дорнальда Трампа і Гілларі Клінтон чинили необдумано. Наприклад, оточення пана Трампа зустрічалося з росіянами, сподіваючись отримати від них компромат на пані Клінтон, а демократи замовили збір інформації, в тому числі з російських джерел, яка в підсумку потрапила у «досьє Трампа».

Значну частина доповіді заретушовано на вимогу спецслужб. Члени комітету вважають, що з документів вилучено занадто багато інформації. Основна частина доповіді займає близько 130 сторінок, ще понад 100 сторінок займають додатки з копіями різних документів.

Члени комітету розкритикували частину доповіді американських спецслужб від січня 2017 року, яка стосувалася стратегічних цілей втручання (там стверджувалося, що метою російського втручання було перешкодити обранню Гілларі Клінтон і допомогти Дональду Трампу). А ще у документі стверджується, що головною метою кампанії було «посіяти ворожнечу поміж американців».

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply