Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Звільнено чиновника, що перешкоджав Президенту

Автор:

|

Лютий 03, 2017

|

Рубрика:

Звільнено чиновника, що перешкоджав Президенту

«Опустіть руку. Вам погано? Коли ви потім будете президентом я вас запрошу, і ви виступите замість мене…», – звернувся Петро Порошенко до когось у залі під час представлення нового голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова. 12 січня про це написали ледь чи не усі інтернет-портали України. Лунали тоді й іронічні запитання – скільки ще пропрацює на посаді чоловік, що насмілився перешкоджати виступу Президента України?

Тепер знаємо – не дуже довго. Як передають «Українські Новини», 3 лютого Петро Порошенко підписав п’ять розпоряджень, яким звільнив із займаних посад стільки ж голів районних державних адміністрацій Одещини. У їх числі є й Тарас Бойко з Ширяєвського району. Той самий, що намагався поставити якесь запитання під представлення нового Одеського губернатора. Сам звільнений, як твердять, належав до команди попереднього очільника області Міхеіла Саакашвілі.

Втім, підозрювати тут якесь переслідування нема жодних підстав. Тарас Бойко звільнений відповідно до поданої ним заяви. Цікаво, чи стане він колись, потім президентом?

На світлині: Тарас Бойко.

About Author

news

  • Nik Hoffman

    Был один честный, и того Потрошенко уволил… Боится, трусло поганое…