Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 3, 2020

Звідки на Хрещатику червоні прапори?

Автор:

|

Травень 01, 2017

|

Рубрика:

Звідки на Хрещатику червоні прапори?

Тільки не хвилюйтеся! Комуністичним реваншем тут і не пахне. А щоб вже остаточно запобігти будь-яким сумнівам, на полотнах виразно написані три великі літери – «СДП».  Це Соціал-демократична партія, донедавна відома як «Партія простих людей Сергія Капліна». Торік її перейменували, а зараз вона стала однією з основних організаторів ходи, анонсованої у Києві на 1 травня. У переліку державних свят України ця дата й далі значиться як Міжнародний день солідарності трудящих. І нема на то ради .

А ще на Хрещатику вдосталь біло-голубих прапорів. Але й тут теж усе нормально – вони належать Київській міській раді професійних спілок. Жодних «регіоналів»! Хоча такий збіг все ж підсвідомо непокоїть. Невже кольорів у веселці мало?

Вранці, як повідомила агенція «Укрінформ», учасники маршу-акції прибули на Європейську площу. Їх зібралося кілька тисяч. Є тут і прапори України. Видніються транспаранти з написами «Першотравню бути», «За мир, працю, справедливість». Біля Українського дому встановлено сцену із символікою СДП. Акція, як твердять організатори, спрямована на захист прав людини праці, за права на роботу, зарплату, пенсію тощо.

За найсвіжішими повідомленнями, хода Хрещатиком уже розпочалася. Ситуація спокійна, провокацій не помічено. За порядком пильнують зо дві сотні правоохоронців, є кілька машин поліції. Не те, що в Одесі, де під час патрулювання виявлено неподалік Куликова поля рюкзак з гранатами та іншими вибуховими предметами. Протягом травневих свят поліція Одеси працює в посиленому режимі. Залучено понад дві тисячі правоохоронців. 2 травня буде обмежено рух в районі Соборної площі і Куликова поля.

About Author

news