Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Зустріч президентів України і США

Автор:

|

Вересень 21, 2017

|

Рубрика:

Зустріч президентів України і США

Вона відбулася у четвер, 21 вересня у Нью-Йорку, де Петро Порошенко перебуває з робочим візитом. «Було чудово зустрітись з президентом України Петром Порошенком», – написав Дональд Трамп у своїй улюбленій мережі Twitter.

У перших, вітальних словах, звернутих до українського колеги, господар Білого дому нагадав про їхню недавню зустріч у Вашингтоні і відзначив: «Ви досягли справді значного прогресу. Не можна сказати, що в Україні зараз найлегше живеться, але щодня ситуація стає кращою і я чую гарні відгуки. Тобто Україна справляється дуже добре».

Петро Порошенко  висловив співчуття та солідарність з американським народом у зв’язку наслідками недавнього руйнівного буревію.

Співрозмовники відзначили значний прогрес в економічній співпраці між державами. Президент України з цього приводу наголосив: «Хочу навести лише одну цифру – товарообіг між Сполученими Штатами та Україною за сім місяців зріс у два з половиною рази завдяки втіленню наших домовленостей». У відповідь Дональд Трамп констатував: «Компанії достатньо потужно йдуть зараз до України. Вони бачать там надзвичайний потенціал». Президент США при цьому закликав захищати американських інвесторів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply