Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Зустріч президентів США і України підтверджено

Автор:

|

Червень 15, 2017

|

Рубрика:

Зустріч президентів США і України підтверджено

Про те, що вона відбудеться вже найближчим часом, 15 червня повідомило таке авторитетне видання, як «Радіо Свобода». При цьому воно посилається на джерела як у Києві, так і у Вашингтоні. Отож, Петро Порошенко зустрінеться з Дональдом Трампом у столиці Сполучених Штатів. І найімовірніше, це станеться напередодні саміту G20, який відбудеться на початку липня. Тобто, до першої зустрічі чинного президента США з Володимиром Путіним.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, відповідаючи на запитання про ці перемовини, був небагатослівним, зате конкретним: «Відомо те, що зустріч відбудеться. Звичайно, ми її готуємо». За словами очільника українського зовнішньополітичного відомства, офіційну заяву про дату зробить Адміністрація Президента України.

Водночас, як пише «Радіо Свобода», кілька джерел вказали, що точної дати першої зустрічі президентів наразі немає. Однак вона може відбутися вже наступного тижня. Невідомо, правда, чи йдеться про контакти у межах офіційного візиту. Вчора датою ймовірних відвідин Петром Порошенком Сполучених Штатів називали 19-20 червня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply