Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 22, 2018

Зустріч лідерів США і КНДР стала реальністю

Автор:

|

Березень 09, 2018

|

Рубрика:

Зустріч лідерів США і КНДР стала реальністю

Сенсаційне запрошення Кім Чен Ина у ніч на п’ятницю, 9 березня, переказав Дональду Трампу радник президента Південної Кореї Чон Ий Йон, який раніше відвідав Пхеньян і тепер перебуває у Вашингтоні. При цьому ще й вручив відповідного листа.

Отож, керівник Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин запропонував президенту США Дональду Трампу «якомога швидше» провести переговори і з цією метою запросив його відвідати Пхеньян.

За словами Чон Ий Йона, Дональд Трамп прийняв запрошення і готовий провести такі переговори у травні. Кім Чен Ин також погодився тимчасово припинити всі ядерні та ракетні випробування в КНДР і визнав, що планові військові навчання США і Південної Кореї повинні тривати.

Білий дім офіційно підтвердив, що запрошення прийняте, а дата і місце переговорів будуть узгоджені пізніше. Вашингтон «з нетерпінням» чекає відмови Північної Кореї від ядерної програми, але вважає, що всі санкції і максимальний тиск повинні зберігатися, йдеться у повідомленні адміністрації США.

На початку цього тижня радник президента Південної Кореї зустрічався з главою КНДР в Пхеньяні і після цього вилетів до Вашингтона. Чон Ий Йон зазначив, що тиск на КНДР має тривати, аж доки слова Пхеньяна не будуть «підтверджені справою».

Світлина Reuters.

About Author

news

Loading...