Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Зупинено гуманітарну акцію Ріната Ахметова

Автор:

|

Березень 03, 2017

|

Рубрика:

Зупинено гуманітарну акцію Ріната Ахметова

Таким став наслідок захоплення бойовиками «Донбас-арени» у Донецьку. Адже саме там розташовано гуманітарний штаб «Допоможемо»  відомого українського бізнесмена. У п’ятницю, 3 березня, інтернет-портали описують поточну ситуацію.  Представники штабу повідомили, що за два дні блокування пунктів видачі допомоги на гарячу лінію подзвонили 15 тисяч людей. А загалом без продуктових наборів залишилися кілька сотень тисяч осіб.

«Озброєні люди прийшли на «Донбас Арену» і заблокували її роботу. Одночасно була заблокована робота всіх пунктів видачі в усіх містах на непідконтрольній Україні території Донбасу. На деяких пунктах робота зупинилась в момент перебування там людей: стареньких, інвалідів. Люди плакали, просили не закривати пункти видачі, але їх все-таки закрили», – повідомила координатор «Допоможемо» Рима Філь.

Почати видавати допомогу в штабі готові, як тільки його працівники зможуть потрапити в приміщення пунктів. Поки вони «опечатані», нема доступу до документації. Окрім цього, без «Донбас Арени» штаб не зможе продовжувати роботу – зазначили в організації. «Всі входи і виходи заблоковані озброєними людьми. Техперсонал та офісні співробітники не можуть потрапити на «Донбас Арену». Тільки можливий вхід чергового зміни», – повідомив деталі гендиректор футбольного клубу «Шахтар» Сергій Палкін.

Світлини: Reuters, RFE/RL.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...