Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Зробили для людей важко, а тепер – підтримують

Автор:

|

Жовтень 18, 2016

|

Рубрика:

Зробили для людей важко, а тепер – підтримують

1018___06-1__gg

Це ми про український уряд і комунальні тарифи. Люди справедливо називають їх непосильними і обурюються. В Україні вже відбулося кілька масштабних акцій протесту, організованих різними профспілкам. Отож, у вівторок, 18 жовтня, зустріч із керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань провів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. І ось тут він і сказав: «Ми не можемо субсидувати, дотувати теплокомуненерго, водоканали, втрати і все інше. Ми маємо сьогодні, коли важко, підтримати кожну українську родину».

Експерти критикують чинну систему субсидій. Адже їх часто надають людям, які мають пристойні заробітки, але отримують їх у конвертах з так званої «чорної» (тобто – не облікованої) готівки. Натомість ті, що працюють нелегально, опиняються у складнішій ситуації.

Відтак, кабінет міністрів запропонував українцям, що не можуть чи не хочуть скористатися субсидіями, відтерміновувати розрахунок, щоб мати можливість маневру з витратами. Наприклад, відкладаючи оплату на літні місяці. Як це виглядатиме на практиці, ще не відомо. Наразі Володимир Гройсман лише зазначив: «Ми провели обговорення з депутатами парламенту і вирішили наступне питання, що ми упровадимо 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг для тих, хто не бажає отримувати субсидій».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply