Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

«Золота» кримчанка з української збірної

Автор:

|

Квітень 03, 2016

|

Рубрика:

«Золота» кримчанка з української збірної

MICT_n__16-04-03__07_гімнастика

З італійського міста Песаро, де завершився етапу Кубка світу з художньої гімнастики, надійшла добра новина. Українка Ганна Різатдінова здобула дві золоті медалі – у вправах з м’ячем і стрічкою. Окрім того наша чарівна грація завоювала срібло з обручем, і бронзу в багатоборстві. Гімнастикою вона займається з п’яти років. Першим тренером була її мати Оксана. І загалом родина у Різатдінових спортивна. Батько Сергей – майстер спорту з плавання. Зараз Ганна живе у Києві, а тренується у Альбіни та Ірини Дерюгіних.

З огляду на те, що титулована українська спортсменка є кримчанкою, нам не уникнути цілком зрозумілого питання. Ось що свого часу писала газета «Комсомольская правда в Украине». Наводимо цитату в українському перекладі:

«Нагадаємо, що Різатдінова – родом із Сімферополя, в Криму живуть батьки гімнастки. Так що, природно, журналісти поцікавилися у дівчини, чи визначилася вона зі своїм майбутнім у світлі останніх політичних подій.

–Я пишаюся своєю країною. Жодних думок про перехід в іншу збірну у мене немає. Я виросла тут, виступала і буду виступати тільки за збірну України, – дала чітку відповідь Різатдінова».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply